10 vecí, na ktoré MUSÍTE pamätať pri výbere strojčeka na zuby

Zubný strojček ovplyvní váš život na niekoľko mesiacov a úsmev už navždy. Preto nenechajte nič na náhodu. Stiahnite si ZDARMA e-book, ktorý Vás prevedie všetkým, čo musíte vedieť!

 

Čo povedali moji pacienti, ktorí prešli liečbou so strojčekom Invisalign?

Viem aký frustrujúci môže byť krivý chrub. Sami pacienti sa mi zdôverujú, aké trápenie zažívajú kvôli krivým zubom. INVISALIGN - 3D neviditeľný strojček na zuby dokáže pomôcť.

Môžem naozaj úprimne potvrdiť, že liečenie je pohodlné. Po samotnej liečbe sa vám vyrieši trápenie, ktoré ste mali s krivými zubami a vy sa  môžete bezstarostne a sebavedome usmievať.

Rovné zuby nie sú dôležité len z estetického hľadiska tváre ale aj pre zdravie. Rovné zuby sa čistia omnoho jednoduchšie, vďaka čomu hrozí menej zubných kazov. Najväčším úspechom sú pre mňa spokojní pacienti.

Na začiatku mojich tínedžerskych rokov som spozoroval výraznú medzeru medzi prednými zubami. Kvôli nepríjemným odtlačkom som radšej s liečbou ani nezačal. Pár rokov na to som sa rozhodol spýtať na aktuálnu ponuku čeľustných aparátov. Invisalign ma hneď oslovil. Žiadny pichajúci drôt a namiesto odtlačkov scan. Dnes po roku nosenia Invisalignu okrem mierneho šušlania v prvých troch dňoch som pociťoval len pozitívne zmeny v mojom chrupe. Dlahy sú komfortné, neprekážajú v ústach a moji známi si strojčeka ani nevšimli, kým som im to nepovedal.

Adam Zubný asistent – Invisalign Full

Keď mi strojček prvýkrát nasadili, v prvých dňoch to bolo dosť nezvyčajné a zvláštne a trochu mi to aj prekážalo. Ale teraz už ani nevnímam, že ho mám na zuboch. Keď si to vymením, tak prvý deň mam občas pocit, že mi to ťahá zuby, alebo niekedy, keď žujem, tak to trochu bolí, ale to je iba maličkosť. Výhoda je aj to, že s ním nemusím veľakrát chodiť k zubárovi, len si ho doma každý týždeň sama vymieňam. Nasadzuje sa úplne jednoducho. Myslím si, že mi zuby opravil veľmi pekne a rýchlo a mám s ním naozaj pozitívne skúsenosti. Všetkým môžem len odporučiť.

Dominika Študentka – Invisalign Teen

Ja osobne mám len pozitívne skúsenosti s Invisalign strojčekom. Mám 30 Rokov a hlavný dôvod môjho výberu bol neviditeľnosť strojčeka. Mne vyrovnal krivé zuby za 35 týždňov, čo je veľmi krátka doba. Dlahy som menila každých 7 dní, pričom je veľmi podstatné zdôrazniť potrebu nosenia každej dlahy odporúčaný čas, čo predstavuje 22 hodín denne. Vzhľadom na to, že keby som nenosila toľko hodín denne, predĺžila by sa doba nosenia strojčeka, lebo by sa neposúvali moje zuby na správne miesto. Keďže ja som veľmi svedomitá, ja som nosila 23 hodín denne. Možno sa na prvý pohľad zdá, že suma strojčeka je dosť vysoká, ale oplatí sa zainvestovať do Invisalign, lebo vôbec neobmedzuje človeka v jedení, nespôsobuje bolesť pri posúvaní zubov a hlavne je neviditeľný. Kým som nepovedala známym, že mám strojček, ani si to nevšímali. Invisalign odporúčam každému, hlavne dospelým ľudom, ktorí chcú mať rovné zuby za krátky čas, bez obmedzenia, bez bolestí a bez toho, aby si to okolie všímalo.

Enikő Právnička – Invisalign Full

Ste pripravený na svoj nový úsmev? Napíšte nám a objednajte sa na prvú konzultáciu ešte dnes:

Kontaktný formulár

Môj príbeh so šťastným koncom

Na vlastnej koži som zažila, aké je to mať krivé zuby či trápiť sa s nalepeným strojčekom. Dlhé mesiace liečby nakoniec boli zbytočné, no ja som sa nevzdala. Objavila som pohodlné riešenie, vďaka ktorému mám úsmev, po akom som vždy túžila. Preto viem, že môžem pomôcť aj Vám.

Viac o MUDr. Eve Hrutkovej

 

            Eva Hrutková
              AXIS-DENT

Aké skúsenosti majú moji pacienti?

Strojček Invisalign som si vybrala po konzultácii so zubárkou a po jej zhodnotení môjho stavu, keďže v jeho prípade je možné nehýbať zubami, ktoré nemajú pevné korene. S Invisalignom nemám vôbec žiadny problém, nosím ho tak často ako sa mi dá a väčšina ľudí si ho ani nevšimne. Zo začiatku som trochu šušlala, ale myslím, že som sa celkom naučila rozprávať normálne. Ináč pri novej sade vždy cítim tlak na zuby, ale po prvých dvoch dňoch už necítim vôbec nič.

Čítajte viac ...


10 vecí, na ktoré MUSÍTE pamätať pri výbere strojčeka na zuby

 


10 vecí, na ktoré MUSÍTE pamätať pri výbere strojčeka na zuby

Zubný strojček ovplyvní váš život na niekoľko mesiacov a úsmev už navždy. Preto nenechajte nič na náhodu. Stiahnite si ZDARMA e-book, ktorý Vás prevedie všetkým, čo musíte vedieť!