10 vecí, na ktoré MUSÍTE pamätať pri výbere strojčeka na zuby

Zubný strojček ovplyvní váš život na niekoľko mesiacov a úsmev už navždy. Preto nenechajte nič na náhodu. Stiahnite si ZDARMA e-book, ktorý Vás prevedie všetkým, čo musíte vedieť!

 

Čo povedali moji pacienti, ktorí prešli liečbou so strojčekom Invisalign?

Viem aký frustrujúci môže byť krivý chrub. Sami pacienti sa mi zdôverujú, aké trápenie zažívajú kvôli krivým zubom. INVISALIGN - 3D neviditeľný strojček na zuby dokáže pomôcť.

Môžem naozaj úprimne potvrdiť, že liečenie je pohodlné. Po samotnej liečbe sa vám vyrieši trápenie, ktoré ste mali s krivými zubami a vy sa  môžete bezstarostne a sebavedome usmievať.

Rovné zuby nie sú dôležité len z estetického hľadiska tváre ale aj pre zdravie. Rovné zuby sa čistia omnoho jednoduchšie, vďaka čomu hrozí menej zubných kazov. Najväčším úspechom sú pre mňa spokojní pacienti.

Vadili mi dve veci. Z estetického hľadiska mi prekážala medzera medzi prednými zubami a mala som pocit, že sa ešte viac rozchádzajú a tlačia mi na vedľajšie zuby, ktoré sú nanešťastie mliečne, a teda nemajú pevné korene. Strojček Invisalign som si vybrala po konzultácii so zubárkou a po jej zhodnotení môjho stavu, keďže v jeho prípade je možné nehýbať zubami, ktoré nemajú pevné korene. S Invisalignom nemám vôbec žiadny problém, nosím ho tak často ako sa mi dá a väčšina ľudí si ho ani nevšimne. Zo začiatku som trochu šušlala, ale myslím, že som sa celkom naučila rozprávať normálne. Ináč pri novej sade vždy cítim tlak na zuby, ale po prvých dvoch dňoch už necítim vôbec nič. A zdá sa mi, že som viac smädná pri jeho nosení. S aparátom Invisalign som veľmi spokojná. Jeho nosenie je bezproblémové, údržba jednoduchá a keďže momentálne žijem v zahraničí, tak mi vyhovuje, že sa s ním nemôže stať nič akútne, prečo by som musela v tom momente letieť na Slovensko.

Anna Office manager

Už dávno som uvažoval o strojčeku, ale doteraz používanými metódami sa mi žiaden čeľustný ortopéd neodvážil pustiť do mojich zubov. Až metóda od Invisalign priniesla riešenie pre moju čeľusť. Skúsenosti? Nemám so strojčekom, resp. s jeho nosením žiaden problém, akurát pitný režim musím brať vážnejšie, lebo akosi som vždy smädný. Presun zubov v mojich ústach je jednoznačný – akoby to neboli ani moje zuby. Výsledný efekt ešte nemôžem posúdiť, lebo som práve v polovici liečby. Strojček si umývam každý večer zubnou kefkou aj pastou, vtedy si trochu pripadám ako starec, ktorý si umýva protézu, ale to je v pohode. Ešte čas nosenia – predpísané sú 22 hod. denne – v tejto časti to trochu flákam, lebo nosím strojček len v noci (cca 10 hod), a cez deň iba 2 – 6 hodín, čo je jednoznačne menej než je doporučené. Ale výsledný efekt aj tak funguje, lebo každé 2 týždne si mením strojček bez problémov. Po výmene strojčeka 1 – 2 dni trochu cítim tlak na zuby, ale bolesť to nie je. 

Attila Inžinier kvality

Pred niekoľkými rokmi som mala lepený keramický strojček, ale kvôli nepríjemným komplikáciám som liečbu nedokončila a zuby sa mi skrivili znova, najviac dolné rezáky. Tiež som si všimla, že mi zo skloviny dolných rezákov postupne ubúda a stenšuje sa. Klasický lepený strojček som už znova nechcela a keď prišiel Invisalign, vedela som, že je to ideálny aparát. Strojček je pohodlný, v bežnom živote ma neobmedzuje a viem sa normálne najesť. Keď ho mám nasadený, zuby sa mi pekne lesknú a nikto si ho nevšíma. Nepríjemné je, že ústa sa mi viacej vysušujú, preto musím častejšie piť.

Eva Zubná lekárka

Ste pripravený na svoj nový úsmev? Napíšte nám a objednajte sa na prvú konzultáciu ešte dnes:

Kontaktný formulár

Môj príbeh so šťastným koncom

Na vlastnej koži som zažila, aké je to mať krivé zuby či trápiť sa s nalepeným strojčekom. Dlhé mesiace liečby nakoniec boli zbytočné, no ja som sa nevzdala. Objavila som pohodlné riešenie, vďaka ktorému mám úsmev, po akom som vždy túžila. Preto viem, že môžem pomôcť aj Vám.

Viac o MUDr. Eve Hrutkovej

 

            Eva Hrutková
              AXIS-DENT

Aké skúsenosti majú moji pacienti?

Strojček Invisalign som si vybrala po konzultácii so zubárkou a po jej zhodnotení môjho stavu, keďže v jeho prípade je možné nehýbať zubami, ktoré nemajú pevné korene. S Invisalignom nemám vôbec žiadny problém, nosím ho tak často ako sa mi dá a väčšina ľudí si ho ani nevšimne. Zo začiatku som trochu šušlala, ale myslím, že som sa celkom naučila rozprávať normálne. Ináč pri novej sade vždy cítim tlak na zuby, ale po prvých dvoch dňoch už necítim vôbec nič.

Čítajte viac ...


10 vecí, na ktoré MUSÍTE pamätať pri výbere strojčeka na zuby

 


10 vecí, na ktoré MUSÍTE pamätať pri výbere strojčeka na zuby

Zubný strojček ovplyvní váš život na niekoľko mesiacov a úsmev už navždy. Preto nenechajte nič na náhodu. Stiahnite si ZDARMA e-book, ktorý Vás prevedie všetkým, čo musíte vedieť!