10 vecí, na ktoré MUSÍTE pamätať pri výbere strojčeka na zuby

Zubný strojček ovplyvní váš život na niekoľko mesiacov a úsmev už navždy. Preto nenechajte nič na náhodu. Stiahnite si ZDARMA e-book, ktorý Vás prevedie všetkým, čo musíte vedieť!

 

Trápia vás otázky, pochybnosti či strach? Povedzte mi o nich na online konzultácii z pohodlia vášho domova

jiri-wagner-270258.jpg

Ak ste sa dostali na túto stránku, znamená to, že premýšľate nad liečbou 3D neviditeľným strojčekom na zuby, ale stále máte pochybnosti…

Rozumiem vám.

Tiež som jedna z tých, ktorí sa rozhodli vylepšiť svoj úsmev pomocou zubného strojčeka. A viem, aké to býva na začiatku.

V hlave vám víri množstvo otázok: Naozaj mi môže neviditeľný zubný strojček pomôcť? Bude to fungovať? Čo ak sa rozhodnem pre liečbu a nakoniec zistím, že to boli len vyhodené peniaze a strata času?

Niektorých z vás kvôli krivým zubom už dlhšie trápia zdravotné problémy, ale rozmýšľajú: Čo ak existuje aj iné riešenie?

Možno sa dokonca bojíte. Je to úplne normálne. Čo ak to bude bolieť? Ako to ovplyvní môj život a na ako dlho?

A tak sa pozeráte do zrkadla a pýtate sa, či je to naozaj tak zlé. Či strojček na zuby naozaj potrebujete...

Keď sa vám konzultácia v ordinácii neoplatí...

So všetkými týmito otázkami sa stretávam počas konzultácií, ktoré robím vždy pred liečbou zubným strojčekom. A som rada, že na ne môžem klientom odpovedať a vysvetliť im, čo by pre nich bolo najlepšie.

Mnoho ľudí však musí kvôli nim cestovať z väčšej diaľky. Stojí ich to čas aj peniaze a niektorí si povedia, že sa im to jednoducho neoplatí. A ja to úplne chápem.

A tak som rozmýšľala: Čo s tým?

Napadlo mi s klientami konzultovať cez e-mail. Aj keď to najskôr vyzeralo sľubne, čoskoro sme narazili na problémy.

Klienti mi posielali fotografie svojich zubov a často sa stávalo, že som ich potrebovala vidieť z iného uhlu, a tak som ich musela žiadať o ďalšie. Niekedy som im zas vysvetľovala detaily ortodontickej liečby a použila som odborné výrazy, ktoré sú pre mňa bežné. Zabudla som však, že moji klienti sa s nimi nikdy nestretli. Všetko toto komplikovalo celú komunikáciu a e-mailov iba pribúdalo a pribúdalo…

Potom som však našla spôsob, ktorý ušetrí čas mne aj vám:

Online video-konzultácia: Ako sa dostať do ordinácie a pritom zostať doma

Vďaka videohovoru môžete zostať doma či v práci a pritom sa ma pýtať otázky naživo, ako keby ste sedeli vedľa mňa. Aké to má výhody?

  • Ušetríte čas, ktorý by ste strávili cestovaním do našej kliniky AXIS-DENT, a môžete ho venovať dôležitejším veciam.

  • Na rozdiel od fotografie, na kamere si môžem prezrieť váš chrup z rôznych strán. Vy zas nemusíte svoje zuby fotografovať. Stačí, že sa usmejete.

  • Zastavíte ma hneď, keď niečomu nebudete rozumieť. Nemusíme si vymieňať množstvo e-mailov úplne zbytočne.

  • Poradím vám ohľadne vašich konkrétnych problémov a vášho konkrétneho chrupu. Na internete nájdete množstvo všeobecných informácií, ale len ťažko sa tam dozviete niečo o vašom konkrétnom prípade.

  • Porozprávame sa naživo, a tak sa môžeme navzájom lepšie spoznať. So zubným strojčekom si vyberáte aj lekára, a tak pre vás môže byť dôležité, aby sme si rozumeli.

  • Získate odpovede na otázky, ktoré vás trápia. Môžete sa ma pýtať čokoľvek, žiadna otázka nie je hlúpa.

  • Táto konzultácia je nezáväzná. Takže získate všetky informácie, ktoré potrebujete, a potom si to môžete nechať pokojne uležať v hlave. Rozhodli ste sa nakoniec, že strojček na zuby nosiť nechcete? V poriadku, nič sa nedeje.

Čo vás na online konzultácii čaká?

ludomil-sawicki-393585.jpg

Najmä veľa usmievania.

Budem si totiž prezerať váš chrup a vy mi ukážete, čo vás trápi a čo vám vadí. Poviem vám, či vám strojček na zuby môže pomôcť a ako.

Vy sa ma potom môžete pýtať na všetko o liečbe neviditeľným zubným strojčekom, čo vám napadne. Poradím vám ako lekár, ale aj ako človek, ktorý má sám skúsenosti s nosením tohto strojčeka na zuby.

Celá konzultácia nám zaberie max. 30 minút.

Aj týmto klientom konzultácia pomohla nájsť riešenie

Ivan mal problém, ktorý nevedel vyriešiť.

Kvôli krivým zubom sa mu medzi nimi veľmi rýchlo vytváral zubný kameň. Návštevy u dentálnej hygieničky pomohli, ale len dočasne. Okrem toho sa tiež kvôli svojim zubom hanbil usmievať...

Nakoniec na našej konzultácií objavil riešenie, ktorým bol strojček na zuby Invisalign. Ako to celé dopadlo? To vám porozpráva vo videu:

Ivan však nie je jediný, kto u nás hľadal riešenie pre svoj problém, ktoré inde nenašiel.

“Už dávno som uvažoval o strojčeku, ale doteraz používanými metódami sa mi žiaden čeľustný ortopéd neodvážil pustiť do mojich zubov. Až metóda od Invisalign priniesla riešenie pre moju čeľusť. Skúsenosti? Nemám so strojčekom, resp. s jeho nosením žiaden problém, akurát pitný režim musím brať vážnejšie, lebo akosi som vždy smädný. Presun zubov v mojich ústach je jednoznačný – akoby to neboli ani moje zuby…” Attila

Strojček Invisalign som si vybrala po konzultácii so zubárkou a po jej zhodnotení môjho stavu, keďže v jeho prípade je možné nehýbať zubami, ktoré nemajú pevné korene. S Invisalignom nemám vôbec žiadny problém, nosím ho tak často ako sa mi dá a väčšina ľudí si ho ani nevšimne…” Anna

Vyriešte svoj problém raz a navždy

Netrápte sa zbytočne, ak na váš problém existuje jednoduché riešenie.

Možno, podobne ako Ivan, chodíte poctivo na dentálnu hygienu, ale stále to nepomáha. Alebo ste, podobne ako Attila, vyčerpali všetky “klasické” metódy čeľustnej ortopédie a dochádzajú vám možnosti.

Alebo ste už jednoducho unavený z toho, že váš úsmev nevyzerá tak, ako by ste chceli.

Nech je váš problém akýkoľvek, spolu sa pokúsime nájsť riešenie.

A čím skôr sa to stane, tým skôr sa svojho problému zbavíte a budete si môcť naplno užívať svoj nový úsmev.

Cena nezáväznej online konzultácie = 35€

+ V prípade liečby je konzultácia nevyhnutná a povinná. Vďaka online konzultácii však nemusíte cestovať na našu kliniku.

+ Ušetríte čas a peniaze, ktoré by vás stála cesta na klasickú konzultáciu v ordinácii.

Pripravte si Váš úsmev a Vaše otázky a objednajte sa na online konzultáciu ešte dnes:

Môj príbeh so šťastným koncom

Na vlastnej koži som zažila, aké je to mať krivé zuby či trápiť sa s nalepeným strojčekom. Dlhé mesiace liečby nakoniec boli zbytočné, no ja som sa nevzdala. Objavila som pohodlné riešenie, vďaka ktorému mám úsmev, po akom som vždy túžila. Preto viem, že môžem pomôcť aj Vám.

Viac o MUDr. Eve Hrutkovej

 

            Eva Hrutková
              AXIS-DENT

Aké skúsenosti majú moji pacienti?

Strojček Invisalign som si vybrala po konzultácii so zubárkou a po jej zhodnotení môjho stavu, keďže v jeho prípade je možné nehýbať zubami, ktoré nemajú pevné korene. S Invisalignom nemám vôbec žiadny problém, nosím ho tak často ako sa mi dá a väčšina ľudí si ho ani nevšimne. Zo začiatku som trochu šušlala, ale myslím, že som sa celkom naučila rozprávať normálne. Ináč pri novej sade vždy cítim tlak na zuby, ale po prvých dvoch dňoch už necítim vôbec nič.

Čítajte viac ...


10 vecí, na ktoré MUSÍTE pamätať pri výbere strojčeka na zuby

 


10 vecí, na ktoré MUSÍTE pamätať pri výbere strojčeka na zuby

Zubný strojček ovplyvní váš život na niekoľko mesiacov a úsmev už navždy. Preto nenechajte nič na náhodu. Stiahnite si ZDARMA e-book, ktorý Vás prevedie všetkým, čo musíte vedieť!