10 vecí, na ktoré MUSÍTE pamätať pri výbere strojčeka na zuby

Zubný strojček ovplyvní váš život na niekoľko mesiacov a úsmev už navždy. Preto nenechajte nič na náhodu. Stiahnite si ZDARMA e-book, ktorý Vás prevedie všetkým, čo musíte vedieť!

 

Ako som získala úsmev, po ktorom som vždy túžila

Som Eva Hrutková, čeľustný ortopéd z kliniky AXIS-DENT v Dunajskej Strede. Aj mňa, rovnako ako Vás, trápili krivé zuby a nepekný úsmev. Pre niekoho je to možno maličkosť. No ja som si povedala, že to tak nenechám...

S vekom sa stav zubov zhoršuje a ja som nebola výnimka. Tak, ako prichádzajú vrásky, sa mi pomaly skrivili dolné zuby.​ Najskôr to ani nebolo vidno. Po čase som si však túto nedokonalosť začala stále viac všímať.

A potom prišiel deň, keď som si povedala: “A dosť! Chcem mať krásny úsmev, na ktorý budem hrdá, a som ochotná preň urobiť všetko, čo bude treba.”

Moje trápenie sa iba začalo...

Rozhodla som sa pre keramický lepený strojček, ktorý je nenápadnejší ako ten kovový, a preto na zuboch vyzerá lepšie. Hneď po nasadení som sa začala tešiť na skvelý výsledok, ktorý to malo priniesť. Už som sa nevedela dočkať!

Nadšenie ma však rýchlo prešlo...

Presne si pamätám, koľko problémov mi strojček spôsoboval. Ako ma drôt pichal a odieral mi sliznicu. Koľko času som strávila čistením. Jedenie už nebolo radosťou, ale trápením. Túžila som zahryznúť do jablka, ale nemohla som...

A čo je najhoršie, celé to bolo zbytočné. Priznám sa Vám, že ako neposlušná pacientka som nedodržala retenciu (stabilizáciu) a zuby sa mi skrivili znova. Čo teraz?

Má vôbec zmysel skúšať to znova?

Našla som riešenie, do ktorého som sa zamilovala!

Ako čeľustná ortopedička som absolvovala školenie o neviditeľných strojčekoch Invisalign. Hneď som vedela, že by to mohlo byť riešenie môjho problému! Už žiadne nepríjemné drôty, tento strojček využíva najmodernejšie technológie dnešnej doby.

Znelo to až príliš dobre na to, aby to bola pravda! A tak som sa stala svojim prvým klientom s týmto strojčekom a otestovala som ho na vlastnej koži​. Stačila chvíľa a ja som mohla povedať: “Toto je to, čo som celý čas hľadala!”

Invisilign.png

Našla som riešenie môjho problému, ktoré bolo

  • jednoduché
  • pohodlné
  • bezbolestné

Môj problém je preč a ja sa zas môžem usmievať bez starostí. Škoda, že táto možnosť nebola skôr...

Úsmev naozaj dokáže zmeniť život!

Som nadšená, že ako čelustná ortopedička môžem pomáhať aj druhým získať úsmev, po ktorom vždy túžili. A teraz poznám spôsob, ako to urobiť bez bolesti a hanby z drôtov v ústach.

Rada poradím a pomôžem aj Vám!

Vyrábame krajšie úsmevy už 15 rokov

Už odmalička ma lákala medicína. Preto keď prišiel čas vybrať si školu, bola to jasná voľba. A keď som hľadala odbor, kde by som mohla využiť svoje šikovné ruky, objavila som zubné lekárstvo.

Aby som sa tomu mohla venovať naplno, potrebovala som najskôr niekoľko rokov praxe. Po troch rokoch práce a prvej atestácii som sa oficiálne stala zubnou lekárkou. Môj cieľ ale bol stať sa čeľustným ortopédom​, a preto nasledovali ďalšie dva roky praxe a atestácia z ortodoncie.

Po piatich rokoch získavania skúseností som sa v roku 2001 rozhodla otvoriť si privátnu kliniku AXIS-DENT​. Dnes náš tím tvorí 13 odborníkov, ktorí urobia všetko pre to, aby ste mali úsmev, o akom snívate.

Spolu to zvládneme rýchlo a bez bolesti!

Ani po 20 rokoch ma moja práca neprestala baviť. Stále sa snažím do praxe zavádzať najnovšie technológie a postupy.

Preto sa špecializujem na najmodernejšie 3D neviditeľné strojčeky Invisalign a pomáham tak deťom aj dospelým usmievať sa bez starostí.

Aj s Vami sa chcem podeliť o svoje skúsenosti a pomôcť Vám vyriešiť problém so zubami raz a navždy!

Kontaktujte nás

Kontaktný formulár

Môj príbeh so šťastným koncom

Na vlastnej koži som zažila, aké je to mať krivé zuby či trápiť sa s nalepeným strojčekom. Dlhé mesiace liečby nakoniec boli zbytočné, no ja som sa nevzdala. Objavila som pohodlné riešenie, vďaka ktorému mám úsmev, po akom som vždy túžila. Preto viem, že môžem pomôcť aj Vám.

Viac o MUDr. Eve Hrutkovej

 

            Eva Hrutková
              AXIS-DENT

Aké skúsenosti majú moji pacienti?

Strojček Invisalign som si vybrala po konzultácii so zubárkou a po jej zhodnotení môjho stavu, keďže v jeho prípade je možné nehýbať zubami, ktoré nemajú pevné korene. S Invisalignom nemám vôbec žiadny problém, nosím ho tak často ako sa mi dá a väčšina ľudí si ho ani nevšimne. Zo začiatku som trochu šušlala, ale myslím, že som sa celkom naučila rozprávať normálne. Ináč pri novej sade vždy cítim tlak na zuby, ale po prvých dvoch dňoch už necítim vôbec nič.

Čítajte viac ...


10 vecí, na ktoré MUSÍTE pamätať pri výbere strojčeka na zuby

 


10 vecí, na ktoré MUSÍTE pamätať pri výbere strojčeka na zuby

Zubný strojček ovplyvní váš život na niekoľko mesiacov a úsmev už navždy. Preto nenechajte nič na náhodu. Stiahnite si ZDARMA e-book, ktorý Vás prevedie všetkým, čo musíte vedieť!