10 vecí, na ktoré MUSÍTE pamätať pri výbere strojčeka na zuby

Zubný strojček ovplyvní váš život na niekoľko mesiacov a úsmev už navždy. Preto nenechajte nič na náhodu. Stiahnite si ZDARMA e-book, ktorý Vás prevedie všetkým, čo musíte vedieť!

 

Predstavte si, že máte dokonalý úsmev, bez trápenia, drôtov a bolesti!

Rozmýšľali ste už niekedy nad tým, aké by to bolo, keby ste mali krásne rovné zuby?

 • Keby ste sa nebáli usmiať.
 • Keby ste v práci vystupovali so sebavedomím.
 • Keby ste na rande vyzerali príťažlivo.
 • Keby Váš úsmev vyzeral na fotkách perfektne...

Bolo by to úžasné!​ Ale ako to dosiahnuť?

Možno Vás desí predstava zubného strojčeka, a preto ste to už vzdali. Zmierili ste sa s tým, ako vyzeráte, a zvykli ste si na to.

Alebo ešte stále hľadáte spôsob, ako získať krásny úsmev a vyzerať príťažlivo...
Pre všetkých z Vás mám výbornú správu:

Dá sa to jednoduchšie, ako ste si mysleli!

Riešenie, ktoré hľadáte, je vďaka moderným technológiám realitou. Vidíte?

smile.png

Pravdepodobne nie. Invisalign je totiž neviditeľný strojček, ktorý Vaše zuby vyrovná a pritom skoro vôbec neovplyvní Váš životný štýl.

Aké sú jeho výhody?

 • získate späť sebavedomie - Smiať sa je skvelé, ale ak naše zuby nevyzerajú tak, ako bysme si predstavovali, snažíme sa úsmev skrývať. Zahoďte starosti, neistotu a strach za hlavu a získajte sebavedomie, po ktorom ste vždy túžili! Verte mi, do svojho nového úsmevu sa zamilujete.
   
 • budete komunikatívnejší a priateľskejší - Predstavte si, že máte krásne, rovné zuby. Neusmievali by ste sa viac? Nerozprávali by ste sa s druhými bez strachu a nesmiali úprimnejšie? Dokonalý úsmev skutočne dokáže zmeniť Váš život.
   
 • nemusíte sa hanbiť - Možno už dlhšie zvažujete nosenie zubného strojčeka, ale kto by chcel ísť medzi ľudí s drôtmi na zuboch? Úsmev so strojčekom často vyzerá ešte horšie ako bez neho, a jednoznačne púta viac pozornosti. S neviditeľným strojčekom sa to však nestane, pretože si ho nikto ani nevšimne​!
   
 • bez bolesti - Ak už máte skúsenosti so zubným strojčekom, viete, že je takmer nemožné vyhnúť sa bolesti. Začína to aplikáciou u zubára a končí drôtom, ktorý neustále pichá a tlačí... Na to teraz pokojne zabudnite, strojček Invisalign Vám vyčarí krásny úsmev bez bolesti a trápenia.

                    
 • vyberte si ho, keď potrebujete - Máte dôležité stretnutie, chystáte sa na rande alebo Vás čaká svadba? Nepanikárte! Na rozdiel od fixného strojček si Invisalign môžete kedykoľvek vybrať ​a užiť si tak Váš veľký deň bez stresu.
   
 • menej času v ordinácií - S neviditeľným strojčekom výrazne ušetríte čas,​ ktorý by ste strávili v ordinácií pri nosení klasických lepených. Stačí, keď sa tam zastavíte raz za 3 mesiace na krátku kontrolu. Súčasťou liečby je aj Dental Monitoring. Dental Monitoring je virtuálne monitorovanie ortodontickej liečby na diaľku kontrolované umelou inteligenciou. Je to systém na monitorovanie liečebného plánu pomocou scanboxu (prístroj na skenovanie zubov) a mobilného telefónu pacienta. Aplikácia umožňuje pravidelne posielať skeny zubov, udržať neustálu komunikáciu s ambulanciou a byť pod neustálym odborným dohľadom. Čeľustný ortopéd vie pozorne sledovať priebeh liečby, a Vy sa vyhnete nadbytočným kontrolám v ambulancii. Vaša liečba bude rýchlejšia a efektívnejšia.
 • pohodlné nosenie - Nosenie strojčekov nebolo nikdy pohodlnejšie! Je to preto, že Invisalign je vyrobený 3D tlačiarňou presne pre Váš chrup, a preto Vám dokonale sadne. Bez drôtikov a iných súčiastok Vám tak v ústach nebude nič zavadzať a možno aj zabudnete, že ho máte.

 • výsledok uvidíte už na začiatku - Vďaka najmodernejším technológiám ako je náš skener, uvidíte, ako bude Váš úsmev vyzerať na konci liečby,​ a to ešte pred vyrobením strojčeka! Ako je to možné? Po odoslaní skenov zubov do laboratórií Invisalign Vám vytvoria video šité na mieru. To Vám príde domov cez e-mail a Vy na vlastné oči uvidíte, ako sa Vaše zuby budú postupne, krok po kroku, naprávať.
 • jedzte, na čo máte chuť - Počas liečby môžete jesť čokoľvek, čo Vám práve príde na chuť, pretože si strojček pred jedením jednoducho vyberiete. Nemusíte sa obmedzovať a odopierať si svoje obľúbené jedlá len preto, že túžite po krásnom úsmeve!

 • jednoduché čistenie - Na umývaní Vašich zubov sa nič nezmení a strojček jednoducho opláchnete teplou vodou a vyčistíte kefkou. Nie je to žiadna veda!

 • úsmev, ktorý vydrží - Nemusíte sa báť, že Vaša snaha bola zbytočná. Vďaka neviditeľnému drôtiku a vyberateľnému strojčeku na noc Váš úsmev zostane krásny už navždy. A ak by sa predsa len niečo pokazilo, vďaka 5-ročnej garancii dostanete nový strojček zadarmo, samozrejme len v prípade ak dodržíte pokyny lekára.

 • Vaše nové ja už za pol roka - Začnite s liečbou dnes a Váš nový úsmev budete mať už o 6 - 12 mesiacov!

 • zdravý chrup - Rovné zuby sa čistia ľahšie, a preto okrem krásneho úsmevu budete mať aj menej zubných kazov.

  Ak máte otázky, pozrite si stránku s častými otázkami. Nájdete tam veľa užitočných vecí, ktoré je dobre vedieť pri výbere strojčeka.

Viac o tom, koľko to bude stáť, nájdete na stránke s cenníkom.

Ako začať?

 1. krok Ak Vás strojček zaujal a chceli by ste o liečbe vedieť viac, objednajte sa na konzultáciu pomocou formulára alebo telefonicky.
   
 2. krok Na prvej konzultácii prejdeme všetky Vaše otázky, dozviete sa, ako dlho bude trvať liečba a koľko to bude stáť. nezáväzne Vás naskenujeme a ukážeme simuláciu liečby. Cena konzultácie je 35€.
   
 3. krok Rozhodnutie potom bude iba na Vás. Ak si vyberiete liečbu strojčekom Invisalign, môžeme sa pustiť do spolupráce a objednáme Vás na ďalšiu návštevu.

Ste pripravený na svoj nový úsmev? Napíšte nám a objednajte sa na prvú konzultáciu ešte dnes:

Kontaktný formulár

Môj príbeh so šťastným koncom

Na vlastnej koži som zažila, aké je to mať krivé zuby či trápiť sa s nalepeným strojčekom. Dlhé mesiace liečby nakoniec boli zbytočné, no ja som sa nevzdala. Objavila som pohodlné riešenie, vďaka ktorému mám úsmev, po akom som vždy túžila. Preto viem, že môžem pomôcť aj Vám.

Viac o MUDr. Eve Hrutkovej

 

            Eva Hrutková
              AXIS-DENT

Aké skúsenosti majú moji pacienti?

Strojček Invisalign som si vybrala po konzultácii so zubárkou a po jej zhodnotení môjho stavu, keďže v jeho prípade je možné nehýbať zubami, ktoré nemajú pevné korene. S Invisalignom nemám vôbec žiadny problém, nosím ho tak často ako sa mi dá a väčšina ľudí si ho ani nevšimne. Zo začiatku som trochu šušlala, ale myslím, že som sa celkom naučila rozprávať normálne. Ináč pri novej sade vždy cítim tlak na zuby, ale po prvých dvoch dňoch už necítim vôbec nič.

Čítajte viac ...


10 vecí, na ktoré MUSÍTE pamätať pri výbere strojčeka na zuby

 


10 vecí, na ktoré MUSÍTE pamätať pri výbere strojčeka na zuby

Zubný strojček ovplyvní váš život na niekoľko mesiacov a úsmev už navždy. Preto nenechajte nič na náhodu. Stiahnite si ZDARMA e-book, ktorý Vás prevedie všetkým, čo musíte vedieť!