10 vecí, na ktoré MUSÍTE pamätať pri výbere strojčeka na zuby

Zubný strojček ovplyvní váš život na niekoľko mesiacov a úsmev už navždy. Preto nenechajte nič na náhodu. Stiahnite si ZDARMA e-book, ktorý Vás prevedie všetkým, čo musíte vedieť!

 

_Optimized_GB__the-invis-difference-adult-fits-your-needs-image1.jpg
  1. Pri liečbe Invisalignom neexistuje žiadne vekové obmedzenie

Niektorí ľudia si myslia, že liečba Invisalignom má vekovú hranicu. Neexistujú však žiadne dôkazy na podporu tohto tvrdenia. Liečba systémom Invisalign môže byť skvelým riešením pre dospelých aj tínedžerov, ktorí hľadajú prakticky neviditeľný spôsob, ako zdokonaliť svoj úsmev. Na klinike AXIS-DENT ponúkame liečbu Invisalignom aj pre deti, aj pre dospelých.

fogmosas_fogkefe_0.jpg

Správnu ústnu hygienu by sme nemali podceniť, a to nielen kvôli zdraviu našich zubov, ale aj pre celkové zdravie. Nie je ale jedno, ako to robíme. Nesprávna technika čistenia zubov môže spôsobiť zubný kaz, parodontitídu aj zubný kameň. Pri čistení zubov väčšinou robíme tieto chyby.

1.jpg

Ortodontická liečba prešla v posledných rokoch veľkými zmenami. Prišla digitálna technológia, zrodilo sa veľa nových postupov a od viditeľných kovových strojčekov sme sa dostali k neviditeľným dlahovým aparátom. Liečba je s ním komfortná, presná a vyžaduje menej času strávenú v ambulancii.

Aby sme Vám ponúkali ešte viac komfortu a uľahčili liečbu, rozhodli sme sa na našej klinike AXIS-DENT ponúknuť ortodontickým pacientom najnovšiu technológiu, ktorá využíva umelú inteligenciu. Zoznámte sa teraz s dentálnym monitorovaním.

img-dentalmonitoring-hero-1-e1646307004860.png

ScanBox Pro je zariadenie na skenovanie zubov, ktoré sa používa v Dental Monitoringu.

Čo je Dental Monitoring?


Dentálne monitorovanie je nová revolučná technológia, ktorá využíva umelú inteligenciu a umožňuje Vášmu čeľustnému ortopédovi vzdialené sledovanie liečby s dlahovým aparátom. So systémom Dental Monitoring môžu lekári a pacienti virtuálne komunikovať a spolupracovať.

rawpixel-com-256641.jpg

V minulom článku som vám ukázala, ako je možné presunúť sa v čase o niekoľko mesiacov do budúcnosti a uvidieť svoje zuby už po liečbe zubným strojčekom - rovné a krásne.

Žiaľ, v skutočnosti to nefunguje tak, že sa vaše zuby narovnajú ako šibnutím čarovného prútika. Posunúť všetky zuby na správne miesto trvá aj niekoľko mesiacov.

S neviditeľným strojčekom Invisalign to ale bude také jednoduché, pohodlné a bezbolestné, ako sa len dá. Vaši kolegovia si ho ani nevšimnú a váš životný štýl sa takmer nezmení.

itero2.png

Už ste počuli o neviditeľnom strojčeku na zuby Invisalign?

Ak ste na tejto webstránke strávili aspoň chvíľu, tak určite áno. (Ak nie, určite si o ňom prečítajte tu.)

Zistili ste, že vaše zuby dokáže vyrovnať bez bolesti, bez drôtikov v ústach a takmer vôbec neovplyvní váš životný štýl. A keďže je neviditeľný, nikto si ho ani nevšimne.

A aj keď to znie až lákavo, predsa…

Môj príbeh so šťastným koncom

Na vlastnej koži som zažila, aké je to mať krivé zuby či trápiť sa s nalepeným strojčekom. Dlhé mesiace liečby nakoniec boli zbytočné, no ja som sa nevzdala. Objavila som pohodlné riešenie, vďaka ktorému mám úsmev, po akom som vždy túžila. Preto viem, že môžem pomôcť aj Vám.

Viac o MUDr. Eve Hrutkovej

 

            Eva Hrutková
              AXIS-DENT

Aké skúsenosti majú moji pacienti?

Strojček Invisalign som si vybrala po konzultácii so zubárkou a po jej zhodnotení môjho stavu, keďže v jeho prípade je možné nehýbať zubami, ktoré nemajú pevné korene. S Invisalignom nemám vôbec žiadny problém, nosím ho tak často ako sa mi dá a väčšina ľudí si ho ani nevšimne. Zo začiatku som trochu šušlala, ale myslím, že som sa celkom naučila rozprávať normálne. Ináč pri novej sade vždy cítim tlak na zuby, ale po prvých dvoch dňoch už necítim vôbec nič.

Čítajte viac ...


10 vecí, na ktoré MUSÍTE pamätať pri výbere strojčeka na zuby

 


10 vecí, na ktoré MUSÍTE pamätať pri výbere strojčeka na zuby

Zubný strojček ovplyvní váš život na niekoľko mesiacov a úsmev už navždy. Preto nenechajte nič na náhodu. Stiahnite si ZDARMA e-book, ktorý Vás prevedie všetkým, čo musíte vedieť!